Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
MISTROVSTVÍ EVROPY WKF 2011
MISTROVSTVÍ   EVROPY WKF 2011

Od pátku 6.5. do neděle 8.5. 2011 proběhlo ve švýcarském Zurichu 46. mistrovství Evropy organizace WKF. V bodech je posán průběh bojů našich reprezentantů, kterým se letos nedařilo vyjma Radky Krejčové získat nějaký ten cenný kov. Snad příště :-(

Pátek 06.05.

• První zprávy z ME hovoří o tom, že Jindra Pilmann prošel do 3. kola, kde podlehl závodníkovi Pajkičovi ze Srbska
  • Ve finále kata muži jsou L. Valdesi (ITA) a D. Quintero (SPAIN) . Třetí místa D. Pajkic (SRB) a V. Dack (FRA).
  • V soutěži kata ženy naše Mirka Vašeková prohrála ve druhém kole s řekyní S. Livitsanou.
  • Ve finále kata ženy jsou S. Scordo (FRA) a Y. Martin Abello (SPAIN). Třetí místaM. Senjung (CRO) a P. Esparteiro (POR)
  • V zítřejších bojích kata družstev mají naši reprezentanti toto rozlosování - 1. kolo Rusko, 2. kolo Turecko, 3. kolo Itálie a případná repasáž o bronzovou medaili asi Chorvatsko ( nebo Rakousko)
  • Tomáš Reich v kategorii +84 kg podlehl v 1. kole švédskému závodníku A. Subosicovi :-(
  • Honza Kočí taktéž podlehl v 1. kole švédskému soupeři a soutěž pro něj skončila
  • Robin Popelka prohrál ve druhém kole s Aghajevem 2:0 a také konec.
  • Radka Krejčová po výborném výkonu prohrála až ve finále 1:0 a získala stříbrnou medaili. Gratulujeme !
  • Vítězem kata muži se opět stal ital Luca Valdesi
  • Vítězkou kata ženy se stala španělka Y. Martin Abello

Sobota 07.05.

• Zatím jediná zpráva z dějiště ME je taková, že se našemu kata týmu mužů nepodařilo podruhé obhájit bronzové medaile z ME a skončil po boji v prvním kole těsnou porážkou 3:2 s Rusama. Nevadí, život jde dál :-)
  • Zpráva o konečném pořadí kata týmů zní: 1. místo Itálie, která porazila španěly 4:1, třetí místa Turecko a Francie.
  • Bohužel ani žádné z trojice našich kumiťaček Matějková, Markušová a Veithová se nepodařilo projít dále než do 2. kola
  • Stínem výjezdu bylo zranění Káji Hunga, který si při zápase se Švýcarem přetrhl křížový vaz v koleni. To je smůla, zrovna když byl "Čína" v laufu :-(

Neděle 08.05.

• Ani v neděli se nepodařilo týmům kumite žen ani mužům získat nějaký ten cenný kov a tak z letošního ME přiváží medaili pouze RADKA KREJČOVÁ z Hradce Králové a to stříbrnou. GRATULUJEME !

Napsal admin 05.05.2011 10:23:33 (0 komentářů) | Zobrazeno 2461x | MS & ME | Tagy: me