Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
Grand prix Hradce Králové 2010

O víkendu proběha největší mezinárodní sourtěž u nás - Grand prix Hradce Králové, na které se pravidelně objevuje kromě početné egyptské konkurence i mnoho závodníků z ČR i celého světa.

Stejně jako vloni získal Tesy na této soutěži stříbro, když si tentokrát s egypskými karatisty poradil, ale ve finále po drobném zaváhání a výborném výkonu mladého juniora Imríška musel uznat, že tentokrát prohrál oprávněně. Nezbylo mu nic jiného, než sportovně pogratulovat Karlovi a přejít to s úsměvem na tváři tak, jak by to mělo mezi sportovci být. Tak například Vláďa Míček i Luky Janda by mohli vyprávět. Cesta za kýženou medailí v jednotlivcích pro ně skončila již na samém počátku soutěže. I to je sport. V soutěži kata družstev se už čekalo, co předvede náš repre kata tým a ten opět nezklamal. Genarálka na ME vyšla a tak jen zbývá držet palce při aténském losu a následně i v samotné soutěži. Totéž samozřejmě platí hlavné i pro Kubu, který bude startovat ještě v kategorii jednotlivců. Hodně zdaru v Aténách přeje vedení oddílu.

Napsal admin 30.04.2010 10:17:46 (0 komentářů) | Zobrazeno 2320x | Soutěže | Tagy: