Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
ARMÁDNÍ SPORTOVEC ROKU 2010
ARMÁDNÍ SPORTOVEC ROKU 2010

Při vyhlášení nejúspěšnějších armádních sportovců ASC DUKLA se Kuba opět neztratil !          

 

Po loňském premiérovém umístění v anketě armádních sportovců na 14. místě, se letos Tesymu dostalo ještě většího počtu hlasů a poskočil o dvě příčky výš na místo 12. Níže je uvedená tabulka všech hodnocených sportovců Dukly.

VÝSLEDKY ANKETY - ARMÁDNÍ SPORTOVEC ROKU 2010

Jednotlivci

Pořadí Jméno, příjmení Počet bodů Sportovní dosciplína
       
1 Martina Sáblíková 665 rychlobruslení
2 Ondřej Synek 535 veslování 
3 Barbora Špotáková 380 atletika
4 Jiří Gečnuk 355 parašutismus
5 David Svoboda 351 moderní pětiboj
6 Jan Sychra 350 sportovní střelba - broky
7 Lenka Marušková 337 sportovní střelba - kule
8 Milan Kadlec 278 cyklistika dráhová
9 Pavel Churavý 251 lyžování - severská kombinace
10 Jaroslav Volf,Ondřej Štěpánek 248 vodní slalom
11 Kamil Mrůzek 139 vodní slalom - sjezd
12 Jakub Tesárek 120 karate
13 Ondřej Bank 95 lyžování - alpské
14 Antonín Hájek 87 lyžování - skok
15 Martin Koukal 84 lyžování - běh
16 Ondřej Polívka 59 moderní pětiboj
17 Libor Jiroušek 32 parašutismus
18 Anna Adamová 31 rychlostní kanoistika
19-20 Jiří Magál 26 lyžování - běh
19-20 David Kostelecký 26 sportovní střelba - broky
21 Štěpánka Hilgertová 25 vodní slalom
22 Dušan Kožíšek 23 lyžování - běh
23 Martin Hammer 22 vodní slalom - rafty
24 Hynek Tábor 15 parašutismus
25 Lucie Grolichová 11 moderní pětiboj
26-28 Lukáš Hlava 8 lyžování - skok
26-28 Miroslav Dvořák 8 lyžování - severská kombinace
26-28 Martin Jakš 8 lyžování - běh
29-30 Jindřich Vedmoch 7 parašutismus
29-30 Aleš Vodseďálek 7 lyžování - severská kombinace
31-32 Jakub Janda 6 lyžování - skok
31-32 Denis Špička 6 dráhová cyklistika
33 Jan Souček 5 rychlostní kanoistika
34-35 Hana Švarcová 4 rychlostní kanoistika
34-35  Filip Dvořák  4 rychlostní kanoistika
36 Eva Samková 3 snowboarding
37-41 Miroslav Januš 2 sportovní střelba - kule
37-41 Leoš Hlaváček 2 sportovní střelba - broky
37-41 Ondřej Karlovský, Michal Jáně 2 vodní slalom
37-41 Lucie Záleská 2 cyklistika dráhová
37-41 David Jirka, Petr Vitásek 2 veslování
42-46 Karolína Erbanová 1 rychlobruslení
42-46 Michaela Musilová 1 sportovní střelba - kule
42-46 Michal Sedlecký 1 moderní pětiboj
42-46 Pavel Světlík 1 sportovní střelba - kule
42-46 Jan Dostál 1 cyklistika dráhová

Napsal Tesysenior 29.10.2010 10:04:38 (0 komentářů) | Zobrazeno 1967x | Zajímavosti | Tagy:


Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlašte pro přidávání komentářů

0 komentářů
(c) 2008-2019 KARATE TESY Shotokan. Všechna práva vyhrazena.
Úvodní strana | Fotoalbum | Tréninky | Semináře | Soutěže | Informace | Webmail