Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
Austria open 2010 - další zlatá !

V sobotu 9.10.2010 se Kuba a ostatní členové státní reprezentace kata zúčastnili dalšího kola elitní soutěže seriálu Golden league – AUSTRIA OPEN v rakouském Salzburgu. Tento výjezd byl další mezinárodní prověrkou před blížícím se MS WKF v Bělehradě.

V početné konkurenci 62 závodníků se Tesymu tentokrát nepodařilo obhájit pozice z German open a po prohře s Francouzem Dackem v eliminacích musel Kuba z kola ven neboť „Kachna“ prohrál v souboji o finále s Italem Valdesim. Takže repasáž byla zapovězena. I takový je sport ?:-)
Po soutěži jednotlivců následovala kategorie kata družstev a všichni přítomní zainteresovaní čekali, zda český tým potvrdí svou kvalitu získanou na mezinárodních kolbištích. Domácí Rakušáci se raději odhlásili (pozn. autora). V následném bloku si náš úspěšný tým kata ve složení Jakub Tesárek, Lukáš Janda a Jindra Pilmann, zopakoval vítězné tažení z nedávného German openu a završil start v Salzburgu třetím, po sobě jdoucím vítězstvím na horké rakouské půdě. Kluci porazili postupně tým Portugalska 5:0, poté reprezentaci Íránu – také 5:0 a v bouřlivé atmosféře ve finále s přehledem národní tým Chorvatska poměrem 6:1.
Ceny v podobě poháru a zlatých medailí a finanční odměny byly pro Kata tým muži opět určitě zasloužené.
Je na místě znovu poděkovat všem zúčastněným v čele s Ivčou Keslovou za vzornou reprezentaci českého karate v zahraničí a doufat, že podobné výsledky se stanou stále pravidelnějšími.

Napsal admin 11.10.2010 13:37:23 (0 komentářů) | Zobrazeno 2370x | Soutěže | Tagy: golden league