Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
MČR 2011 - LOVOSICE

V letošním roce 2011 získal Kuba „pouze“ jeden titul Mistra ČR a také 3. místo

Letošní mistrovství České republiky letos hostilo 27. března městečko Lovosice, které nabídlo všem zúčastněným příjemnou sportovní halu včetně zázemí.

V kategorii, která se týkala Kuby přijelo soutěžit o medaile pouze 12 karatistů, ale nechyběla v ní celá naše seniorská špička. Po zhlédnutí losovacího pavouka jsme zjistili, že nadějní mladí kaťáci Slávik, Pohanka a Imríšek jsou na Tesyho straně. To znamenalo ostražitost a odpovědnost od samého začátku. Po vítězství 5:0 se Slávikem a 4:1 s Imríškem nastupoval Kuba do souboje o finále s Vláďou Míčkem. I přes skoro bezchybně zacvičenou Unsu to tentokrát na Vláďu nestačilo a tak zůstala „pouze“ bitva o bronzovou medaili. O tu šel Jakub s mladým Pohankou a bez problémů ji nakonec také získal. Po dvouleté nadvládě v podobě mistrovského titulu nyní tedy bronzová medaile, která je další medailí na MČR v řadě.
Kategorie kata družstev byla letos oživena o tým výběru Středočeského kraje a Prahy, ve kterém startovali „staří psi“ Mareš st., Kesl, Bašus. Klukům se tento výběr postavil na úvod soutěže a nakonec získal 3. místo. Ve finále náš repre tým porazil velmi dobře zacvičenou kata včetně poutavé bunkai i tým KC Dragon Rosice a získal tak, jako již tradičné další zlatou medaili z MČR. Po pauze způsobené Kubovým zraněním to vypadá, že na ME v Zurichu by kluci zase mohli promluvit v boji o medaile. (Pokud tedy budou moci startovat nebo pokud nebudou na ME tzv. „řezáni“)
Blahopřejeme Tesymu nejen k zisku dalšího titulu Mistra republiky, ale i ke třetímu místu, které v konkurenci, která mezi muži panuje, není úplně bezcenné.

Napsal admin 28.03.2011 10:11:13 (0 komentářů) | Zobrazeno 2362x | Soutěže | Tagy: mcr