Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
MČR mládeže 2006 - Ústí n/Lab.

1. juniorský a současně již 19tý titul Mistra ČR je doma

U juniorů los rozhodl naštěstí tak, že dva nejlepší junioři v republice Kuba a Luky se ocitli každý na jedné straně pavouku. Lukáš „vyfasoval“ Ondru a tak i přes prohranou repasáž Ondra zabodoval sedmým místem. Kuba po dlouhotrvajících zdravotních problémech prošel svým pavoukem stejně jako Lukáš naprosto bez problémů s výsledky 5:0 a již se očekávalo velké finále, které bylo vyvrcholením soutěží kata celého MČR. Tesy si ze vzájemného souboje odnesl zlato a svůj 19-tý titul Mistra české republiky, poprvé juniorský a Luky stříbrnou medaili. Oba dva podali ve finále velice kvalitní výkon podtržený nádhernou diváckou kulisou. A tak za oba dva prosincové dny konání MČR naše oddíly získaly v počtu celkem 11- ti závodníků 1 zlato, 1 stříbrnou a 3 bronzové medaile. Dále ještě 4 pátá místa, jedno sedmé a body do žebříčku klubů. 

Po ukončení všech bojů byli oficiálně vyhlášení závodníci, kteří budou Českou republiku reprezentovat na únorovém MEJ v tureckém Izmiru. Náš oddíl SC Flair bude mít na tomto šampionátu zastoupení v Kubovi Tesárkovi. Popřejme mu co nejlepší umístění na tomto juniorském mistrovství Evropy a obhajobu medaile z minulého MEJ.

 

 

Napsal admin 10.12.2008 20:55:42 (0 komentářů) | Zobrazeno 2117x | Soutěže | Tagy: zavody


Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlašte pro přidávání komentářů

0 komentářů
(c) 2008-2024 KARATE TESY Shotokan. Všechna práva vyhrazena.
Úvodní strana | Fotoalbum | Tréninky | Semináře | Soutěže | Informace | Webmail